Jebkurš vadītājs sapņo par to, lai tā bizness strādātu tehniski stabili, un tas gūtu peļņu no nepārtauktas sava darbības procesa. Kā nodrošināt, lai IT apkalpošana Jūsu uzņēmumā būtu efektīva, bet izvēlētie risinājumi – optimāli?

Mūsu speciālisti palīdzēs Jūsu uzņēmumam izbūvēt vispiemērotāko infrastruktūru, un izstrādās tās attīstības un drošības koncepciju.

 

 

 

 

Infrastruktūras audits

- Mūsu eksperti veiks IT sistēmas izpēti, noteiks esošās problēmas, sastādīs protokolu un aprakstīs iespējamos riskus. Lai nepieļautu tehniskos traucējumus, mēs piedāvāsim Jums optimālākos IT infrastruktūras attīstības vai restrukturizācijas variantus.
 

Individuālie infrastruktūras risinājumi

- Esam sagatavojuši vairākus tarifa plānus - mazajam, vidējam un lielajam biznesiem. Izstrādājam individuālus risinājumus un veicam to ieviešanu konkrētu biznesa uzdevumu risināšanai.
 

Infrastruktūras monitorings

- Sniedzam pilnu vai daļēju attālināto IT sistēmu uzraudzību (monitoringu) un vadību. Veicam informācijas sistēmu veiktspējas izvērtēšanunepārtrauktu darbības ātruma kontroli un servisu pieejamību gala lietotājiem.
 

Datu glabāšana mākonī

Operatīvo un citu datu glabāšana “makonī”, dod iespēju drošai, ērtai un ātrai piekļuvei tiem!
 

Mākoņrisinājumi ļauj samazināt izdevumus aprīkojuma iegādei.
 

Starts īsākajā laikā! Jaunas darba vietas pieslēgšana, jauna biroja atvēršana... Izmantojot “mākoņu” pakalpojumus tas ir atrisināms ļoti ātri, 1 admistratora spēkiem.
 

- Darbspējas saglabāšana pie galējas noslodzes. Uzņēmuma tīkls “uzkarās” brīdī, kad grāmatveži augšuplādē atskaites datus? Interneta veikals nespēj apstrādāt klientu pasūtījumus pirmssvētku dienās? Regulāri rodas pārtraukumi svarīgu pielikumu darbībā? Par šīm visām problēmām jebkurš uzņēmums aizmirst pēc Mākoņrisinājuma ieviešanas!
 

Skaidri zināmas IT pakalpojumu izmaksas! Virtuālās tehnoloģijas ļauj veikt to izmantošanas uzskaiti, kā rezultātā, uzņēmums ļoti precīzi var prognozēt savas izmaksas.

 
 

Informācijas drošība

- Informācijas aizsardzība pret vīrusiem, SPAM un DdoS uzbrukumiem, pretlikumīgas konfidenciālas informācijas iegūšanas mēģinājumiem – tā ir vien neliela daļa no tā, ko mēs saprotam ar jēdzienu - informācijas drošība. Bitcom speciālisti ieviesīs mūsdienīgu programmnodrošinājumu, kas ļaus efektīvi cīnīties ar informācijas noplūdi un tīkla uzlaušanas mēģinājumiemnodrošinās darba vietu, serveru, interneta trafika un e-pastu aizsardzību pret datorvīrusiem.