Garantija un atgriešana


Visam mūsu ECOM produktiem garantija no ražotāja.

Garantijas periods sākas no iegādes datuma līdz tā perioda beigām. Ar pirkšanas dokumentu un garantiju Jūs varat griezties servisa centra. Bezmaksas garantijas remontus veic, ja precei ir ražošanas defekts, kas parādījies garantijas laikā.

Garantija nav spēkā, ja:

Mēs iesakām:

Pirms produkta lietošanas rūpīgi izlasīt instrukciju un garantiju.

Preces atgriešana

Saskaņā ar Likumdošanas LR MK Noteikumi par distances lIgumu klientam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces 14 kalendāro dienu laikā. Patērētāju, 12. panta, sestajā daļā tiek minēts, ka "pircējs ir atbildīgs par iegādāto preču pareizu ekspluatāciju." Uzņēmums iesaka produktam atstāt oriģinālo iepakojumu.

Ja vēlaties iegādāties preci, kas nav noliktavā un tā jāpasūta speciāli, Jums būs nepieciešams veikt pirmo iemaksu 10 % apmērā no preces vērtības. Atlikusī vērtība būs jāsamaksā, kad iegādāsities šo preci. Šajā gadījumā Jums nav tiesību atteikties no preces. Ja jūs atteiksieties no preces, garantijas iemaksu Jums neatgriezīs.

bitcom.lv nesaglabā patērētāju līgumu kopijas. Lai rediģētu savu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums un rakstiet uz e-pastu: sales@bitcom.lv.

Apraksts, fotogrāfijas un preču tehniskie parametri interneta veikalā ir ar informatīvu raksturu, jo preču ražotāji nemitīgi strādā pie preču uzlabošanas un mēs nevaram garantēt pilnīgi precīzu informāciju par preci. Viss objektīvāko informāciju par izvēlēto preci Jūs varat atrast ražotāja mājas lapā!

Pircējs var atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā uzrādot dokumentus, kas apliecina pirkumu. Ja pircējs vēlas atgriezt preces, kas neatbilst distances līgumam, saskaņā ar noteikumiem Ministru kabineta, Ministru LR Nr. 631, pircējam ir jāaizpilda iesniegumu par prasību atgriezt naudu uzrādot preces pilnu komplektāciju.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: sales@bitcom.lv , norādot pasūtījuma numuru un datumu.

Pircējs nevar atgriezt preces, ja:


Pircējs uzņemas atbildību par preces pareizu izmantošanu, kvalitātes saglabāšanu, lai paliktu spēkā tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistu: 
pa e-pastu: sales@bitcom.lv